تماشای مسابقات جام تختی رایگان شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط اشتراکی هیات سفینه کرمانشاه «محمدحسین محبی» گفت: بخاطر برگزاری این رقابت ها هیات کشتی استان کرمانشاه از دید مالی در تنگنا وجود ولی با حمایت های استاندار و سازمان کل ورزش و جوانان توانستیم بار دیگر میزبان این رقابت ها باشیم.  

وی افزود: شیشه گرفتن بین المللی تختی که قدیمی ترین و مهم ترین رقابت بین المللی ایران است و با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم پیاده شدن اجتماع امسال بلیط فروشی برای مسابقات نخواهیم داشت و تماشای رقابت ها برای عموم مردم رایگان خواهد وجود.  

مهتر هیات سفینه استان کرمانشاه برگزاری این هم چشمی ها را فرصتی مناسب بخاطر توسعه کرمانشاه دانست و ادامه داد: از این فرصت برای معرفی بهتر ظرفیت های استان کرمانشاه در بخش های مختلف، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی، تاریخی و ورزشی استفاده خواهیم کرد.  

محبی عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های بوسیله اجرا آمده، تجلی برنامه های معرفی کرمانشاه را داخل برنامه های ویژه افتتاحیه و اختتامیه چهلمین اطراف جام دنیا پهلوان تختی خواهید دید.  

وی تقریر کرد: کرمانشاه ابد در هم چشمی های بین المللی این چنینی توانسته است به بهترین صورت ممکن شهریه میزبانی را بوسیله ارتکاب برساند.  

مهتر هیات کشتی استان افزایش کرد: مهمترین شاخصه برای میزبانی سوای داشتن امکانات، تماشاچیان پرشور و کشتی یار است که شکر خالق کرمانشاه یکی از سرآمدان در این تک است.  

محبی با اشاره به اینکه کرمانشاه برای دومین سال متواتر میزبان شیشه ذرهبین جهان پهلوان تختی است، گفت: جام تختی فرصت مناسبی است که جوانان جویای شهرت بتوانند خود را بوسیله اثبات برسانند و توانمندی های خود را نشان دهند.  

رئیس هیات کشتی کرمانشاه ادامه عدالت: این رقابت ها سکوی مناسبی برای پرتاب بوسیله لفظ حرفه ای شدن کشتی گیران و تغییر صنوبر آنهاست.  

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی شیشه ذرهبین دنیا پهلوان تختی دی و بهمن ماه امسال در کرمانشاه و شیراز برگزار می شود.  

با توجه بوسیله ثبت این هم چشمی ها درون تقویم سال ۲۰۲۰ سندیکا جهانی کشتی، هم چشمی های بین المللی کشتی آزاد جام تختی روزهای ۱۸، ۱۹ و ۲۰ دی در شهر کرمانشاه برگزار می شود.  

مسابقات بین المللی سفینه فرنگی شیشه ای کردن تختی نیز روزهای سه و چهار بهمن بوسیله میزبانی شهر شیراز برپا خواهد شد.  

حضور داخل ابگینه تختی ملاک تفویض آزادکاران

رقابت های سفینه آزاد شیشه دوربین جهان پهلوان تختی در حالی تو کرمانشاه برگزار می شود که ملاک اصلی تفویض نفرات تیم ملی بخاطر حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو است.  

به طور حتم مدعیان تصرف دوبنده تیم ملی با همگی قابلیت و آمادگی تو جام جهان پهلوان تختی پیشگاه پدیدار خواهند کرد تا با وجود همگی سختی ها و مشکلات، نصیب و قسمت خود را بخاطر پوشیدن دوبنده آویشن ملی تجربه کنند.  

با این وجود بسیاری از مدعیان داخل حد های المپیکی محضر ندارند و برای اینکه شانسی بخاطر حضور داخل المپیک داشته باشند، بنابر اخبار مدیر آویشن های ملی کشتی آزاد باید از لفظ هیات های سفینه استان درخواست دگرگونی وزن آنها به فدراسیون اعلام شود.  

براساس اطلاع دادن «محسن کاوه» مدیر تیم های ملی کشتی چنانچه کشتی گیری در اوزانی غیر المپیکی درون جام تختی حضور یابد، بعد از برگزاری جام تختی شانسی بخاطر حضرت در معادل های المپیکی نخواهد داشت و قبل از برگزاری جام تختی باید تکلیف خودش را مشهود کند.  

به طور حتم ایینه تختی را باید ابتدایی گام گشتی آزاد در روش بازی های المپیک بدانیم و مدعیان حضور در المپیک راه کشش و درازی را پیش رو خواهند داشت.  

نفرات مدال آور در پیکارهای کشتی قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان در نورسلطان قزاقستان محتوی «حسن یزدانی»، «علیرضا کریمی»، «یونس امامی» و «بهنام نیکوکاری پور» درون پهلو «رضا اطری» به برهان تصرف سهمیه المپیک معاف هستند.  

نیز با توجه به اینکه «امیرحسین زارع» در حد ۱۲۵ کیلوگرم به طور فشرده در پیکارهای قهرمانی امیدهای جهان تو مجارستان، لیگ باشگاه های کشور و جام آلانز روسیه و شیشه ذرهبین مجتمع های جهان حضرت داشته از سوی کادر فنی او نیز از جام تختی معاف شد.