فرماندار: روستاهای دماوند مجهز به دوربین می شوند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مجید صفری در سوم نشست شورای اداری شهرستان دماوند، استان تهران که با آستان مسئولان شهرستان داخل تالار اجتماعات فرمانداری این قصبه برگزار شد با رمز بوسیله ناآرامی های اخیر که به دلیل دگرگونی نرخ بنزین عارض گرفت اظهار داشت: همگی ما بوسیله ویژه کسبه مسئولیت مستقیم تو حفظ و نگهداری دارایی و مکان و… دارند.

وی گفت: آرامش، امنیت و تکیه به بخت و زیبایی از اهمیت خاصی برخوردار بوده که ممکن است که با پاشیدن مطالب خلاف واقع موجب تشویش اذهان عمومی شود.

صفری گفت: گرچه اغتشاشات در دماوند با تلاش اعضای شورای تأمین، بسیج، سپاه و نیروی انتظامی باتدبیر و بدون کمترین هزینه خاتمه یافت ولی باید در خصوص فدایی از موضوعات دریافتن بیشتری صورت گیرد.

وی با بیان این که باید ابد به فکر پیشگیری باشیم، تقریر داشت: امروزه دوره اطلاعات و سرعت انتشار اطلاع دادن است و همه از وضعیت بایکوت و دیگر شرایط همچون اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و تفریق های مختلف آن آگاه هستیم اما این اتفاقات فاش کرد که درزمینهٔ پیشگیری از حوادث آن گونه که باید رویه خوبی نداریم.

این مقام مسئول تصریح کرد: ادارات، بانک ها حتی کسبه و فروشگاه ها برای حفاظت از خویشتن برنامه ای ندارند، اما باید تو زمان ابراز بحران و موضوعات فراگیر هوشیار بازار شوند و تمهیدات لازم را داخل رویت داشته باشند.

صفری ادامه داد: در حوادث اخیر کشور کامل مسئولان ادارات شهرستان مخبر بودند اما هیچ کدام از روسای ادارات و سایر ارگان ها تا اینکه با فرمانداری ارتباط نگرفتند، این درون حالی است که وقتی بحران و اتفاقی فراگیر روی می دهد همه باید بخاطر کنترل آن در میدان باشند.

نماینده عالی بخت درون شهرستان دماوند درون ادامه با اشاره به درون پیش بودن انتخابات، ضمن محکمی مرزوبوم روابط اشتراکی های سطح ادارات برای شناسایی رسانی بهتر، از خبرنگاران خواست درباره حواشی فقط بوسیله شنیده ها توجه نکنند.

وی در امتداد با اشاره به اینکه دستگاه ها برای برگزاری انتخابات پرشور و قانونمند آماده باشند، گفت: ملاک ما در برگزاری انتخابات، طریق است و تاکنون همگی اقدامات رخ اندوهناک درون راستای قانون بوده است؛ روال بوسیله عنوان فصل الخطاب داخل برگزاری انتخابات است و ملاک عمل ما صبر دارد.

مراعات کارفرما رجوع موردتوجه مسئولان قرار گیرد

حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی، معصوم جمعه دماوند گفت: داخل وضعیت فعلی قلمرو انتظار می رود تکریم ارباب رجوع زیاد ازپیش موردتوجه فراغت گیرد و اگر مردم با مسئولان تلاقی تندی داشتند نباید رفتار متقابل با آن ها داشت.

وی افزود: ملاقات مردمی از عظمت بالایی برخوردار است و باید درون فضاهای مختلف اعم از ادارات و مساجد و غیره برای شنیدن دست افزار مردم وقت صرف کردن کرد.

معصوم جمعه شهرستان دماوند با رمز بوسیله حماسه ۹ دی گفت: باید یادگیری های این روز را تبیین و تبلیغ کرد و خصوصیات این انقلاب در سال ۸۸ را پیش روی تجلی و احتیاج است داخل ادارات پروگرام ای تو این مناسبت اجرا شود.

این مقام مسئول با رمز به برگزاری همایش مشترک و تجمع شهرستانی داخل شام ۹ دی در مسجد جامع دماوند رمز کرد و ادامه داد: مصلی نماز جمعه حاجت به ترقی دارد، درون این شهرستان به سوا مسجد جامع مصلایی ساخته نشده است که لازم است این مهم موردتوجه قرار گیرد.

امام جمعه دماوند گفت: ادارات و ارگان ها و شهرداری ها برای طرح توسعه مسجد جامع کمک کنند؛ مزار ۵ مثال گمنام همچنین حاجت به بازسازی و زیباسازی دارد، همچنین شبستان مسجد جامع که قدمتی هزارساله دارد به تعمیرات تخصصی و بازگشایی و توجه مسئولان حاجت دارد.

روح اله عرب، فرمانده گند پاسداران شهرستان دماوند در دنباله به مجهز شدن ادارات به دوربین های مداربسته بوسیله اختصاص داخل فروشگاه ها، بازارها و بازارچه ها تأکید کرد و گفت: دشمن در راستای اتفاقات آتی برنامه ریزی کرده است و در شبکه های رمزی و ماهواره ای روزهای ۵، ۶ و ۷ دی از ظرفیت ها مصرف می کند تا آدم را بوسیله خیابان ها بکشاند.

فرمانده سپاه شهرستان دماوند گفت: دوراندیشی بیش ازپیش همه دستگاه ها و اقدامات بصیرت افزایی بین مردم و همدستی دستگاه های مبتلابه از ضروریات است.

وی افزود: متخاصم درصدد این است که درون ایام اختصاص صدمات و لطمات اضافی را به دستگاه ها وارد کند بنابراین ضرورت دارد توجه لازم صورت گیرد.

عرب پیش روی کرد: هرکدام از دستگاه ها بر مبنا وظیفه ذاتی خود باید حفاظت و صیانت از دستگاه ذی ارتباط را پهلو عهده بگیرد و چنانچه راه اندازی ای مورد اعتراض قرار گیرد، اولین انحصاری که مورد عتاب راحتی می گیرد رئیس همان اداره خواهد بود زیرا از حجم ها برای ایجاد حمایت استفاده نکرده است.